Rozpoczęcie kursu WEEKENDOWEGIO

1 PAŹDZIERNIKA 2022roku godz. 8.00

---------------------------------------------------


 Z A P R A S Z A M Y

                                                          

Tymczasowa siedziba OSZ Radom
baza w Piotrkowie Trybunalskim


Dom Technika NOT

ul. Armii Krajowej 24A,
Piotrków Trybunalski
tel. 603-665-200 
 Zadzwoń: 603 665 200


Zapytanie ofertowe

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Kurs w Piotrkowie:
Zapytanie:
Podaj wynik:
+
=

O ośrodku


Ośrodek Szkolenia Zawodowego  w Radomiu został powołany z dniem  1 stycznia 2011 roku przez Komendanta Głównego OHP.  Jest firmą z długoletnim doświadczeniem na rynku, gdyż kontynuuje zadania dawnego Ośrodka Centralnego Szkolenia Maszynistów powstałego w 1974 roku.

Nasz Ośrodek posiada bazę w PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM ul. Belzacka 66, gdzie prowadzi działalność szkoleniową w zakresie wielu maszyn wymienionych w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.(Dz.U. z dnia 15.10.2001r. Nr 118 poz. 1263)Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Radomiu posiada zaświadczenie o wpisie  do rejestru instytucji szkoleniowych wydane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Ośrodek wpisany jest pod numerem eweidencyjnym  2.14/00023/2011.


Posiadamy bogate zaplecze dydaktyczne, wyposażone w najnowsze środki multimedialne i pomoce naukowe, które gwarantują rzetelne prowadzenie zajęć szkoleniowych. Dysponujemy przestronnymi i wygodnymi salami wykładowymi zapewniającymi miłe spędzenie czasu podczas zajęć dydaktycznych. Ośrodek zapewnia plac manewrowy, który ma na celu przeprowadzanie zajęć praktycznych w warunkach zapewniających bezpieczeństwo uczestników szkolenia.


Szkolenia, zarówno w Radomiu, jak i we wszystkich bazach na terenie Polski, prowadzone są przez doświadczoną kadrę kilkudziesięciu wykładowców i instruktorów, którzy nadal kontynuują proces samokształcenia, aby spełnić rosnące wymagania naszych beneficjentów.

Po kursie na operatora koparkoładowarki, koparki, ładowarki czy też innych maszyn do robót ziemnych i drogowych otrzymasz uprawnienia, które z pewnością podwyższą Twoje kwalifikacje, a to oznacza nowe możliwości na rynku pracy.

Nie zwlekaj zapisz się na kurs i ciesz się nowym zawodem.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!